شنبه 18 اردیبهشت ماه
۱۰:۵۶
شنبه 18 اردیبهشت ماه
۱۰:۵۶
کانال خبری
کانال خبری
تماس از طریق وب سایت
nazar.tv/contact
شماره تماس
00989933110693
آدرس ایمیل
salam@nazar.tv
مطالب بیشتر
حسن روحانی: به عنوان رییس دولت اعلام می‌کنم که تحریم‌ها شکسته شده است حسن روحانی: به عنوان رییس دولت اعلام می‌کنم که تحریم‌ها شکسته شده است

به عنوان رییس دولت اعلام می‌کنم که تحریم‌ها شکسته شده است، اگر همه با هم باشیم تحریم‌ها برداشته می‌شود.

...
تکرار ماجرای "دهقان‌ فداکار"؛ اینبار در گرمسار تکرار ماجرای "دهقان‌ فداکار"؛ اینبار در گرمسار

بارش شدید باران در حبله‌رود گرمسار باعث جاری شدن سیلاب شده که مردم منطقه پس از نزدیک شدن قطار به محل سیلاب، ‌با اقدام بموقع اهالی، لکوموتیوران از خط...

گذاشتن عکس با سگ دلیل رد صلاحیت در انتخابات شورا گذاشتن عکس با سگ دلیل رد صلاحیت در انتخابات شورا

عضو ارشد هیات نظارت بر انتخابات شوراها در یزد می‌گوید از دلایل ردصلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها، داشتن عکس با سگ در فضای مجازی بوده است.

...
انگلیسی صحبت کردن یک نماینده مجلس که مدعی است از آمریکا فوق دکترا دارد انگلیسی صحبت کردن یک نماینده مجلس که مدعی است از آمریکا فوق دکترا دارد

این ویدیو از انگلیسی صحبت کردن مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس در یک سمینار بین‌المللی، مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است. در کارنامه ا...

انتخابات شوراها در یک نگاه
بازدید
59
16 فروردین 1400
مهران فرجی

ثبت انتخابات شوراهای شهر پیش از نوروز انجام شد و به دلیل مشکلاتی که در نرم افزار ثبت نام وجود داشت، خیلی ها مجبور شدند به فرمانداری ها مراجعه حضوری داشته باشند، اما حالا انتخابات شوراهای روستا هم آغاز شده و گویا باز هم مشکلات پابرجاست و کاندیداها باید برای ثبت نام مراجعه حضوری به بخشداری‎ها داشته باشند.

ثبت‌نام از داوطلبان نامزدی در انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ۸ صبح امروز آغاز شده و تا یکشنبه، ۲۲ فروردین ادامه خواهد یافت. گرچه تعداد کاندیداها برای انتخابات شوراهای شهر کاهش یافته اما به نظر می‌رسد داوطلبان حضور در شوراهای روستا کاهش چندانی نداشته باشد.

در حال حاضر بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر در هیات‌های اجرایی در حال انجام است که تا ۲۱ فروردین باید نتیجه استعلام بررسی و به هیات نظارت اعلام شود.

آخرین خبر از ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر اینکه سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفته اطلاعات مراجع چهارگانه از افراد ثبت‌نامی به فرمانداری‌های کشور اعلام شده است.

 اسماعیل موسوی در مورد تعداد ثبت‌نامی در این انتخابات گفت: ۵۱ هزار و ۲۲۰ نفر در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر ثبت‌نام ‌کرده‌اند.

هر روز خلاصه آخرین و مهمترین خبرهای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را از ما بخواهید و خبرهای خود را برای ما ارسال کنید.

مهران فرجی
روزنامه‌نگار
خبرنگار سابق در خبرگزاری‌های ایلنا، ایسنا و روزنامه‌های شرق، کارگزاران، همشهری و اعتمادملی
nazar.tv/273